Kalender

måntisonstorfrelörsön
1
Marcus K. 14:00
Marcus K.
Jul 1 kl. 14:00 – 18:00
 
2
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 2 kl. 10:00 – 17:00
 
Jesper J. 17:00
Jesper J.
Jul 2 kl. 17:00 – 21:00
 
3
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 3 kl. 10:00 – 17:00
 
Emil 17:00
Emil
Jul 3 kl. 17:00 – 21:00
 
5
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 5 kl. 10:00 – 17:00
 
Partik J. 17:00
Partik J.
Jul 5 kl. 17:00 – 21:00
 
6
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 6 kl. 10:00 – 17:00
 
Jimmy A. 17:00
Jimmy A.
Jul 6 kl. 17:00 – 21:00
 
9
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 9 kl. 10:00 – 17:00
 
Peppe A. 17:00
Peppe A.
Jul 9 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 10 kl. 10:00 – 17:00
 
Camilla N. 17:00
Camilla N.
Jul 10 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 11 kl. 10:00 – 17:00
 
Jimmie S. 17:00
Jimmie S.
Jul 11 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 12 kl. 10:00 – 17:00
 
Sissi B. 17:00
Sissi B.
Jul 12 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 13 kl. 10:00 – 17:00
 
Mikael S. 17:00
Mikael S.
Jul 13 kl. 17:00 – 21:00
 
Daniel S. 12:00
Daniel S.
Jul 14 kl. 12:00 – 16:00
 
Fredrik W. 14:00
Fredrik W.
Jul 15 kl. 14:00 – 18:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 16 kl. 10:00 – 17:00
 
Mats S. 17:00
Mats S.
Jul 16 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 17 kl. 10:00 – 17:00
 
Malin L. 17:00
Malin L.
Jul 17 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 18 kl. 10:00 – 17:00
 
Robin N. 17:00
Robin N.
Jul 18 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 19 kl. 10:00 – 17:00
 
Johanna 17:00
Johanna
Jul 19 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 20 kl. 10:00 – 17:00
 
Jonny G. 17:00
Jonny G.
Jul 20 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 12:00
Darmin A.
Jul 21 kl. 12:00 – 16:00
 
Marcus K. 14:00
Marcus K.
Jul 22 kl. 14:00 – 18:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 23 kl. 10:00 – 17:00
 
Jesper J. 17:00
Jesper J.
Jul 23 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 24 kl. 10:00 – 17:00
 
Emil 17:00
Emil
Jul 24 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 25 kl. 10:00 – 17:00
 
Torbjörn F. 17:00
Torbjörn F.
Jul 25 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 26 kl. 10:00 – 17:00
 
Partik J. 17:00
Partik J.
Jul 26 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 27 kl. 10:00 – 17:00
 
Jimmy A. 17:00
Jimmy A.
Jul 27 kl. 17:00 – 21:00
 
Maria B. & Jimmy J. 12:00
Maria B. & Jimmy J.
Jul 28 kl. 12:00 – 16:00
 
Folkklasstävling Dam & Herr 14:00
Folkklasstävling Dam & Herr
Jul 28 kl. 14:00 – 17:00
Folkklasstävling Dam & Herr @ Skärblacka IP | Östergötlands län | Sverige
Comet gym anordnar äntligen en strongmantävling i folkklassen! Tävlingen hålls i Norrköping den 28 juli med öppna dam- & herrklasser. Tävligen avgörs genom 5st grenar – Farmerswalk 20m Herrar: 100kg Damer: 60kg – Pressmedly med[...]
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 30 kl. 10:00 – 17:00
 
Peppe A. 17:00
Peppe A.
Jul 30 kl. 17:00 – 21:00
 
Darmin A. 10:00
Darmin A.
Jul 31 kl. 10:00 – 17:00
 
Camilla N. 17:00
Camilla N.
Jul 31 kl. 17:00 – 21:00